Bagažo siuntimas

Turite brangaus arba vertingo bagažo? Reikia persiųsti nemažą krovinį toli esančiam gavėjui? Esiuntimas.lt gali rasti greičiausią bei pigiausią siuntos gabenimo sprendimą. Nors pigus siuntimas nebūtinai bus greičiausias, tačiau mūsų pasiūlymų aibėje lengvai rasite sau naudingiausią variantą. Express bei economy sprendimai – visiems mūsų klientams. Gera kaina, greitas bei saugus pristatymas. Ko daugiau galima norėti iš bagažo siuntimo?

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti