Dalinių krovinių pervežimo paklausa su kiekvienais metais vis auga. Augimas fiksuojamas Lietuvoje, Europoje. Stengiamės būti lankstūs ir išpildyti kliento lūkesčius, todėl mes galime pasiūlyti Jums dalinių krovinių gabenimą Lietuvoje, Europoje, Azijoje už konkurencingas kainas! Žvelgiant plačiau, daliniai kroviniai itin paklausūs tarp smulkiųjų ir naujai į rinką įžengiančių verslininkų, nes pervežant dalinius krovinius rizika siekiant verslo plėtros yra mažesnė.

Daliniai kroviniai – ekonomiškas pasirinkimas Jums! Įprasta, kad renkantis krovinių pervežimo paslaugas teikiančią įmonę, pirmiausia atsižvelgiama į paslaugos kainą. Daliniai kroviniai leidžia sumažinti kainą užsakovui. Siųsti užklausas galite: info@esiuntimas.lt arba globali.siunta@gmail.com ir administruojantis personalas operatyviai susisieks su Jumis!

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti