DHL siuntos

Jeigu kažką žinote apie siuntas, žinote ir DHL. Ši greitųjų kurjerių ir express siuntų gabenimo bendrovė yra viena žymiausių visoje planetoje. Jie siekia, kad visos klientų siuntos būtų nugabenamos saugiai ir nevėluojant. DHL gali pergabenti mažą voką arba didelių gabaritų paketą be didesnių problemų. Su esiuntimas.lt – pigus siuntimas su DHL garantuotas!

DHL – esiuntimas rekomenduoja šį vežėją tarptautinėms siuntoms siųsti. Tai viena didžiausių vežėjų visame pasaulyje. DHL Jūsų siuntas milžiniškais atstumais gali pristatyti vos per kelias dienas. Šioje bendrovėje dirba kiek daugiau nei 360000 darbuotojų ir gabena siuntas į 230 pasaulio šalių!

DHL suteikia Jums siuntų sekimo paslaugą realiuoju laiku. Galėsite stebėti siuntos buvimo vietą 24 valandas per parą.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00< valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1 d.d., svetur 1-4 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Maks. siuntos svoris – 1000 kg.

Maks. ilgis 240cm

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti