Economy siuntos

Economy klasės siuntų gabenimas sukasi aplink vieną dalyką – kuo mažesnius kaštus. Economy klasės siuntos nebūtinai pristatomos greičiausiai, tačiau čia aktualus pigus siuntimas, todėl siuntėjai už nedidelę sumą gali nugabenti net ir pačius didžiausius krovinius. Economy tipo siuntose maža kaina nekompensuoja žemą kokybę, todėl su esiuntimas.lt galėsite jaustis ramūs, kad Jūsų kroviniu rūpinasi patikimos bendrovės.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti