Fedex siuntos

Ši kompanija yra bene didžiausia siuntų bendrovė visame pasaulyje. Kad sutaupytumėte naudodamiesi bene geriausios siuntų bendrovės visame pasaulyje paslaugomis, rinkitės esiuntimas.lt . Čia rasite geriausias Fedex kurjerių, siuntų pervežimo, express siuntų bei krovinių pervežimo kainas. Aukščiausio lygio paslauga už prieinamą kainą. FEDEX – patikimas skubių tarptautinių siuntų kurjeris. FEDEX Jūsų siuntas milžiniškais atstumais gali pristatyti vos per kelias dienas. Šios bendrovės darbo kokybę ir paslaugas dažnai įvertina kitos organizacijos. Rekomenduojame rinktis FEDEX (skubių siuntinių vežėją) ir džiaugtis greitu pristatymu!

FEDEX suteikia Jums siuntų sekimo paslaugą realiuoju laiku. Galėsite stebėti siuntos buvimo vietą 24 valandas per parą.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1 d.d., svetur 1-4 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Maks. siuntos svoris – 1000 kg.

Maks. ilgis 240cm

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti