GLS siuntos

Siųsk pigiau su GLS per esiuntimas.lt . Mes pasirūpinsime, kad Jūsų siuntos būtų saugios, keliautų greitai ir jas prižiūrėtų tik patikimi kurjeriai, tarp kurių yra ir GLS. Siuntų pervežimas – atsakinga užduotis, todėl visi express arba economy siuntų gabentojai, su kuriais bendradarbiaujame – turi pačią geriausią reputaciją. GLS greitieji kurjeriai užtikrins tai, kad gabenimas būtų sėkmingas, saugus, greitas ir nebrangus.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymo terminas ES: 4-7 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Maks. siuntos svoris – 300 kg.

Max. matmenys – 180 cm. (ilgis) x 60 cm. (plotis) x 60 cm. (aukštis).

Max. apimtis - 300 cm., skaičiuojant pagal formulę: ilgis + plotis + aukštis = < 300.

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti