Greitas siuntų pristatymas

Greitam siuntų pristatymui bus reikalingi greitieji kurjeriai. Esiuntimas.lt gali padėti rasti pačius geriausius express siuntų pristatymo variantus Jums ir Jūsų siuntiniams. Siuntų pervežimo greitis priklauso ne tik nuo Jūsų krovinio tipo, tačiau ir nuo to, kur gabenate siuntą. Nesvarbu ar gavėjas gretimame mieste ar kitoje pasaulio pusėje – mes pasirūpinsime, kad pristatymas būtų sklandus ir negaišintų Jūsų laiko.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti