Karantinas

ESIUNTIMAS

Kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Tačiau atsižvelgdami į susidariusią situaciją ir rekomendacijas, prašome užsakymus pateikti internetu ir išsikviesti kurjerį. Taip siekiame apsaugoti Jūsų ir mūsų sveikatą.

Šiuo metu taikomi apribojimai:

GLS kurjeriai nevykdo siuntinių siuntimus į Italiją

Taip pat Informuojame, kad dėl Mongolijoje patvirtinto pirmojo korona viruso (COVID-19) atvejo, nuo kovo 15 d. iki balandžio 1 d. atšaukiami visi tarptautiniai skrydžiai į sostinę Ulan Batorą. Tam pačiam laikotarpiui taip pat stabdomas Lietuvos pašto ir LP EXPRESS siuntų ir korespondencijos į šią šalį siuntimas bei gavimas iš jos.

Siuntiniai į kitas šalis vykdomi įprastu grafiku.

Likite sveiki ir sąmoningi!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti