Krovinių transportavimo paslaugos gera kaina

Esiuntimas.lt gali pasirūpinti jūsų krovinių transportavimo bei ekspedijavimo paslaugomis. Platus logistinis tinklas leis rasti patogų ir greitą transportavimo sprendimą gera kaina. Krovinių gabenimą į Europos, Azijos ar NVS šalis kuruojame su profesionalų pagalba, todėl sklandumas - garantuotas. Bendradarbiaujame su patikimais vežėjais, tad galime rasti sprendimus ne tik gabaritiniams, tačiau ir nestandartinių gabaritų ar specifinių reikalavimų gabenimui turintiems kroviniams. Krovinių transportavimo paslaugos - sudėtingas ir atsakingas procesas. Patikėkite jį profesionalams ir raskite sprendimus internetu. Kreipkitės į esiuntimas ir optimizuokite savo logistiką jau dabar bei sumažinkite transportavimo kaštus!

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti