Kurjerio paslaugos

Esiuntimas.lt - visi patikimiausi kurjeriai po vienu stogu

Turime platų tinklą siuntos gabenimo arba kurjerių kompanijų, kurios leidžia mums, savo klientams siūlyti aukščiausios kokybės siuntų pervežimo paslaugas. Esiuntimas.lt gali pasiūlyti siuntimą atlikti su pačiais žinomiausiais kurjeriais. Esiuntimas, kartu su LP Express, Omniva, TNT, FedEx, DHL, Venipak ir kiti rūpinasi tuo, kad jūsų dovana, krovinys ar siuntinys verslui keliautų greitai, saugiai ir už optimalią kainą. Vietoje to, kad vargtumėte: lipdydami etiketes, taikydamiesi prie kurjerio atvykimo laiko ar eilių surinkimo punkte, užpildykite formą esiuntimas.lt platformoje. Mes jums pateiksime įvairių kurjerių paslaugų nebrangiai, todėl nesunkiai surasite tai, ko reikia. Užsisakykite patikimų kurjerių paslaugas patogiau internetu. Daugiau apie kurjerius skaitykite: https://esiuntimas.lt/apie-kurjerius

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti