Gabenti labai dideles arba unikalių matmenų dėžes, paletes, prekes – pakankamai sudėtinga. Dažnai kurjeriai prašo didelių sumų už kiek negabaritinės siuntos gabenimą. Esiuntimas ras pigaus siuntimo sprendimus Jūsų negabaritiniams kroviniams. Bendradarbiaujame su daugybe kurjerių, todėl galime pasiūlyti ypatingai kokybiškų paslaugų išskirtinai patraukliomis kainomis. Jeigu norite sužinoti detalias sąlygas – kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.

-

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti