Kraustantis iš vieno būsto arba biuro į kitą, atsiranda poreikis pergabenti galybę daiktų. Kai ką galima susikrauti į krepšius, tačiau baldus, kompiuterį, mikrobangų krosnelę ar televizorių rankoje ar mašinoje gabenti ne visada pavyks. Tam yra esiuntimas.lt . Mes pasiūlysime Jums perkraustymo ir daiktų pervežimo paslaugas labai prieinamomis kainomis. Nepermokėsite ir greitai galėsite įsikurti naujuose namuose arba naujose patalpose.

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti