Pigesnis siuntimas

Ar žinai, kad gali siųsti pigiau? Kai užpildysite užklausos formą esiuntimas.lt puslapyje ir įvesite siuntos duomenis, kurjeriai Jums iškart pateiks pasiūlymus. Galėsite palyginti siuntų pervežimo sąlygas, terminus bei paslaugos kaina. esiuntimas.lt pasiūlys rinktis iš express (itin greitų) bei economy (pigesnių) siuntimo paslaugų. Greitieji kurjeriai užtikrins žaibišką pristatymą, o economy sprendimai leis nemažai sutaupyti. Tad, jei domina saugus siuntų ir krovinių gabenimas bei pigus siuntimas Lietuvoje ir visame pasaulyje – naudokitės esiuntimas.lt

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti