Siųsk siuntas į Europą pigiau

Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Airija, Vokietija, Skandinavijos šalys bei visa likusi Europa – mes galime Jūsų siuntas pristatyti į bet kurią Senojo žemyno šalį. Nesvarbu ar tai dokumentai verslo partneriams, korespondencija giminaičiui ar atvirukas draugams – esiuntimas.lt gali pasiūlyti siuntų pervežimą kone žemiausiomis kainomis visoje Europoje. Ypač geros sąlygos siunčiant ES ribose arba į EEE valstybes (Šveicarija, Norvegija...).

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti