1. Politikos paskirtis, pagrindinės sąvokos

2011 m. rugpjūčio 1 d. įsigaliojo Elektroninių ryšių įstatymo pakeitimai, taikomi slapukų (angl. cookies) ir panašių priemonių, skirtų informacijos saugojimui abonento ar faktinio elektroninių ryšių paslaugų naudotojo (toliau vadinama – naudotojas) galiniuose įrenginiuose, pvz., kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose, išmaniuosiuose telefonuose, naudojimui. Elektroninių ryšių įstatymas buvo pakeistas įgyvendinant Europos Sąjungos direktyvą.

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje www.esiuntimas.lt, bei ką su šia informacija darome. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „GLOBALI SIUNTA“, kodas 304948767, Veiverių g. 150C, Kaunas tel. nr. +37061612444, el. paštas info@esiuntimas.lt.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje. Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokiu svetainės turiniu domisi ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tai daro dauguma interneto svetainių. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką „atsimena“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą ir kitas rodymo parinktis). Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo). Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka iki dvejų metų laikotarpio.

Neradote atsakymo? Maloniai lauksime Jūsų žinutės