Rinkitės siųsti siuntas pigiau

KAIP SIŲSTI SIUNTINIUS PIGIAU?

Pirmą žingsnį kurį turite atlikti, tai prisiregistruoti prie esiuntimas.lt puslapio arba prisijungti jeigu jau esate prisiregistravę. Po šio proceso pagrindiniame puslapyje matysite formą, kurioje turėsite suvesti paėmimo ir pristatymo šalis bei pašto kodus. Suvedę šiuos duomenis žemiau pasirinkite siuntos tipą ir tiksliai nurodykite siuntos dydį. Svarbu atkreipti dėmesį į tikslius duomenis, kadangi nuo to priklausys siuntimo kaina. Kitame puslapyje matysite skirtingus vežėjus, Jums tik reikės pasirinkti patrauklausią variantą. Po pasirinkimo turėsite suvesti siuntėjo ir gavėjo adresus, visą būtiną informaciją siuntai išsiųsti. Suvedus informaciją spauskite pateikti užsakymą ir apmokėkite Jums patogiu būdu. Po apmokėjimo į Jūsų elektroninį paštą nukeliaus siuntos dokumentai ir kita reikalinga informacija susipažinimui. Patikrinkite siuntos dokumentus ar visi duomenys supildyti teisingai. Pagal pateiktą užsakymą laukite kurjerio arba nuveškite siuntą į vežėjų “PICK UP” taškus.

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti