Siuntimas pigiau

Kaip siuntą nusiųsti pigiau? Šis klausimas kamuoja ir verslininkus, ir komercine veikla nesiverčiančius žmones. esiuntimas.lt tai supranta, todėl sugalvojo, kaip padėti visiems išspręsti šią bėdą. Visi esiuntimas.lt naudotojai gali užpildyti užklausos formą ir iškart gauti kainos pasiūlymus siuntų gabenimui Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šalia pasiūlymo aiškiai matysis kaina ir pagal rodmenis, kiekvienas naudotojas galės siuntą išsiųsti saugiai, patogiai, greitai ir svarbiausia – nebrangiai.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti