Siuntimo kainos

Esiuntimas - patrauklios ir žmogiškos siuntų kainos. Siūlome Jums patogų ir, svarbiausia, nebrangų būdą siųsti savo siuntinius Lietuvoje ar užsienyje. Galime gabenti siuntas net į kone 220 pasaulio šalių!

Prieš siųsdami prekes, paketą ar krovinį, užpildykite mūsų puslapyje esančią siuntinio priėmimo formą. Tada iškart matysite, kiek kainuotų siuntinio gabenimas nuo jūsų durų, iki gavėjo. Kainos patrauklios, o ir siuntimo galimybių, tikriausiai, bus ne viena. Rinkitės tai, kas jums tinka ir patinka, o saugaus gabenimo rūpesčius palikite esiuntimas.lt . Siuntos kelią galėsite stebėti per mūsų interneto puslapį.

Greitas paėmimas, sklandus gabenimas, patrauklios kainos ir jokių rūpesčių jums!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti