Pasirūpinkite tinkamu pakavimu ir atkreipkite dėmesį į šiuos punktus.

Visos siunčiamos prekės privalo turėti išorinį įpakavimą (gofruoto kartono ar medinę dėžę, plastikinį voką/maišą ar popierinį voką ir pan.)

Esant netinkamam įpakavimui Vežėjas neatsako už saugų siuntos transportavimą, nekompensuoja Klientui patirtų nuostolių ir gali pareikšti Klientui pretenziją dėl Vežėjui ar tretiesiems asmenims padarytos žalos.

Svoris:

Maksimalus pakuotės (paletės) svoris negali viršyti 700 kg. Sunkesnės paletės turi būti performuojamos į kelias pakuotes (paletes), kad neviršytų šio svorio.

Pakuotė turi būti tokio tvirtumo, kad paėmus už jos kraštų viduje esantis turinys neiškristų. Negalima į pakuotę krauti daugiau svorio nei ji atlaiko.

Didelių gabaritų ar sunkesnės nei 30 kg pakuotės transportavimui privalo būti pateikiamos ant padėklų ar į tokią tarą, kuri leistų krovimo darbams naudoti įprastą mechanizuotą krovimo techniką.

Standumas ir stabilumas

Pakavimui turi būti naudojamos tvarkingos ir tvirtos gofruoto kartono dėžės, vokai ar plastikiniai maišai. Pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių ir ant jos bus kraunamos kitos pakuotės, todėl jos kraštinės turi būti tvirtos, kad atlaikytų statinį krūvį ir nesubliūkštų.

Pakuotė turi būti tokia, kad joje esantys daiktai būtų apsaugoti nuo lengvų išorinių veiksnių ją vartant į visas puses, kratant, stumiant, pakuotei nukrentant iš nedidesnio nei 0.9 metro aukščio metras aukščio, esant –25 – 40 laipsnių aplinkos temperatūrai ir jos svyravimams.

Paletėje viena ant kitos sukrautos pakuotės turi būti standžios, kad viena kitos nesuspaustų ir nenuvirstų į šoną. Tam turi būti panaudotas privalomas kiekis tamprios plėvelės.

Didelių gabaritų, nestandartinės, negabaritinės ar tūrinės siuntos turi būti formuojamos ant palečių, net jei jų svoris neviršija 30 kg, tačiau siunta neturi pakavimo saugančio ją nuo sąlyčio su kitomis siuntomis ir ant jų viršaus negali būti dedamos kitos siuntos (spintos, staklės, reklaminiai stendai, surinkti baldai, stiklo gaminiai ir pan.). Paletės pagrindas tokiais atvejais turi būti didesnis už siunčiamos prekės pagrindą.

Siunčiant langus, stiklo paketus, keramikos/akmens masės prekes (klozetai, kriauklės) reikia formuoti ant paletės/puspaletės. Taip pat siunčiant prekes/daiktus, kuriuos būtina visuomet išlaikyti horizontalioje ar vertikalioje padėtyje reikia formuoti ant paletės.

Užpildymas

Pakuotės tuščios ertmės turi būti užpildytos įvairia pakavimo medžiaga. Jei pakuotės ertmės neužpildytos, viduje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir atsiras labai didelė tikimybė prekei sudužti, susilankstyti ar tiesiog susigadinti. Viduje esantys daiktai neturi remtis į pakuotės sieneles.

Siunčiant stiklo tarą/keramiką ar kitas dužias prekes jos turi būti izoliuotos viena nuo kitos kartono pertvaromis ar vyniojamos atskirai į pakavimo popierių, kad gabenimo procesų metu prekės nebūtų pažeistos.

Sandarumas

Jei skysčiai siunčiami bakuose ar kituose specialiuose induose, užtikrinkite, kad indų kamščiai būtų su apsaugomis, t. y. nenuėmus apsaugų kamščiai neatsisuktų.

Siunčiant skystą siuntos turinį supilstytą metalinėje pakuotėje, kuri nuo šoninio spaudimo turi savybę atsidaryti (dažus, kietiklius, glaistus ir t.t.) reikia kiekvieną transportavimo pakuotėje esančią tarą dėti į atskirą plastiko maišelį, kuris apsaugos kitas pakuotės turinyje esančias prekes išsiliejimo atveju.

Gofruoto kartono dėžę būtina užklijuoti apjuosiant lipnia juosta per visą apimtį mažiausiai 3 (trijose) vietose. Apvyniojus juostos per mažai, dėžė gali neišlaikyti viduje esančio turinio ir atsidaryti.

Pakuotė ir jos užklijavimas turi būti toks, kad nebūtų įmanoma prieiti prie jos turinio nepažeidus pačios pakuotės.

Neradote atsakymo? Maloniai lauksime Jūsų žinutės