Norite išsiųsti siuntą draugui, giminaičiui ar verslo partneriui gyvenančiam svetur, bet nežinote, kaip tą padaryti? Apsilankėte kaip tik ten, kur gausite visą Jums aktualią informaciją, nes su Esiuntimas.lt siuntų pervežimas tapo visiškai lengvu ir paprastu procesu.

Norint išsiųsti siuntą Jums reikia:

  • Zinoti savo siuntos matmenis, svorį bei tikslų gavėjo adresą. Apsilankę Esiuntimas.lt svetainėje visus šiuos duomenis suveskite į Kainos skaičiuoklę ir atlikę vos kelis paspaudimus gausite geriausius pripažintų kurjerių pasiūlymus.

  • Išsirinkti sau tinkamiausią pasiūlymą ir atlikti apmokėjimą. Esiuntimas, kartu su partneriais DHL, TNT, VENIPAK, GLS, OMNIVA bei kitomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis pasirūpins, kad Jūsų siuntinių pervežimas būtų sklandus, greitas ir patikimas.

  • Esiuntimas komanda rekomenduoja pasidomėti, nuo kokios siuntos vertės šalyje, į kurią siunčiama siunta, ar iš kurios importuojama, yra taikomi muito, PVM ir kiti mokesčiai. Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, pagal galiojančias įstatymus, gali būti taikomi papildomi mokesčiai ir apribojimai, tad prieš siunčiant siuntą pasirūpinkite muitinės formalumais.

  • Atidžiai peržiūrėti draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, kurį galite rasti čia. Įsitikinkite, kad Jūsų siuntų vežimas bus sklandus!

  • Išsaugoti savo unikalų siuntos sekimo numerį, kurį gausite apmokėję užsakymą. Su juo galėsite sekti siuntos pervežimą mūsų arba pasirinkto kurjerio internetinėje svetainėje.

Neradote atsakymo? Maloniai lauksime Jūsų žinutės