Siųsk siuntas į Ameriką pigiau

Domina greitas siuntų gabenimas į JAV, Kanadą, Centrinės ar Pietų Amerikos bei Karibų šalis? esiuntimas.lt gali pasiūlyti tiek itin greitus (express), tiek lėtesnius, tačiau labai ekonomiškus siuntų pristatymo sprendimus. esiuntimas.lt bendradarbiauja su gausybe kurjerių kompanijų, todėl kiekvienam klientui turėsime ne vieną pasiūlymą, iš kurių jie galės pasirinkti patį geriausią. Siųskite išmintingai su esiuntimas.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti