Siųsk siuntas į Islandiją Pigiau

Toliausiai nuo Europos kontinentinės dalies nutolusi, tačiau nuostabi mūsų žemyno šalis Islandija – verta dėmesio. Ten gyvena ir dirba pastebima dalis lietuvių, o nemažai Lietuvoje įsikūrusių verslų bendradarbiauja su Islandijos verslininkais. Tad nebrangios ir greitos siuntų gabenimo paslaugos yra labai reikalingos. esiuntimas.lt ras pigų, greitą ir geriausią sprendimą siuntai, kroviniui arba korespondencijai į Islandiją nugabenti.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti