Siųsk siuntas į Australiją pigiau

Nors į Australiją nukeliauti nėra lengva, Jūsų siunta ten pateks tikrai be jokių kliūčių! esiuntimas.lt pasirūpins, kad kurjeriai ir siuntų pervežimas būtų sklandus, greitas, nebrangus. Užpildžius atitinkamus duomenis (išsiuntimo adresas, gavėjų adresas, siuntos duomenys) gausite geriausius pasiūlymus iš siuntų gabenimo bendrovių. Priėmus sprendimą, greitieji express arba economy kurjeriai paims Jūsų korespondenciją arba krovinį ir nugabens į Australiją.

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti