Siųsk siuntas į Indiją pigiau

Norintys siųsti vokus, dėžes, dokumentus ar net paletes bei nestandartinių gabaritų siuntas į Indiją, gali tai daryti per esiuntimas.lt . Čia gausite ne vieną, o daug pasiūlymų iš visų kurjerių bei siuntų gabenimo kompanijų, kurios galės įvykdyti pristatymą. Bus nesunku pasirinkti economy arba express gabenimo paslaugas. Svarbiausias dalykas – saugumas. Mums jis rūpi, todėl stengiamės, kad visos siuntos gavėjus Indijoje bei visame likusiame pasaulyje pasiektų sveikos bei neapgadintos.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti