Siuntos

Reikia išsiųsti siuntą draugui ar verslo partneriui Lietuvoje ir už jos ribų? Ieškote būdų, kaip padaryti, kad siuntų pervežimas ir gabenimas būtų kuo pigesnis? Esiuntimas.lt siūlo paprastą išeitį. Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite išleisti mažiau, rinktis iš platesnio kurjerių ir siuntų pristatymo bendrovių rato ir pasirinkti Jums labiausiai patinkantį ir prieinamą siuntos būdą. Siųsk siuntas pigiau su esiuntimas.lt

KAIP UŽSAKYTI SIUNTOS PERVEŽIMO PASLAUGĄ? Svetainėje užsakymo formoje suvesti duomenys parodys Jums kurjerių pervežimo kainas. Kurjeriai siuntas pristatys net tik į didmiesčius, bet ir į atokiausias vietoves. Gaukite patrauklų pasiūlymą siuntoms siųsti. Užsisakę paslaugą galėsite sekti siuntos judėjimą realiu laiku nuo pat paėmimo iki pristatymo! Pasinaudokite kainos skaičiuokle ir siųskite siuntas, krovinius, paletes saugiai, patogiai ir be jokių įsipareigojimų!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti