Siųsk siuntas į Tolimuosius rytus pigiau

Kinija, Hong Kongas, Pietų Korėja, Japonija ir Pietryčių Azija – šalys, kurių grožis bei istorija žavi kone kiekvieną. Tačiau jos tokios tolimos, kad norint nugabenti siuntinį arba krovinį gali kilti problemų dėl didelio atstumo. Visgi esiuntimas.lt gali pasirūpinti, kad siuntos gabenimas įvyktų sklandžiai, o gavėją paletė, krovinys ar korespondencija pasiektų greitai. Į Tolimuosius rytus siųsk siuntas pigiau su esiuntimas.lt

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti