Siuntos užsakymas internetu

Siūlome pasinaudoti patogia galimybę siųsti siuntas internetu neiškėlę kojų iš namų! Mūsų svetainės platformoje galite siuntas užsakyti bet kuriuo paros metu. Pasinaudokite patogia siuntų užsakymo platforma, matykite tikslią siuntos kainą. Užsakę siuntinių pervežimo paslaugą internetu užklijuokite gautus siuntos lipdukus pakuotės gerai matomoje vietoje ir laukite kurjerio atvykstant! Siuntas siųskite greitai, patogiai pasinaudodami greitųjų kurjerių pagalba ir už optimalią kainą!

esiuntimas.lt

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti