Skubios siuntos į JAV

Greitas siuntos pristatymas į JAV

Turite verslo partnerių Jungtinėse Amerikos Valstijose? Dažnai tenka siųsti asmeninius daiktus ar dovanas už Atlanto? Puikus pasiūlymas esiuntimas.lt užsakymų platformoje! Express greičiu siuntas kurjeriai pristato per 2-4 darbo dienas! Pasinaudokite galimybe siųsti siuntas nuo durų iki durų už mažą kainą. Šią paslaugą teikiame visiems: fiziniams asmenims ir verslui.

Kaip užsakyti siuntos pervežimo paslaugą?

Pirmą žingsnį kurį turite atlikti, tai prisiregistruoti prie esiuntimas.lt puslapio arba prisijungti jeigu jau esate prisiregistravę. Po šio proceso pagrindiniame puslapyje matysite formą, kurioje turėsite suvesti paėmimo ir pristatymo šalis bei pašto kodus. Suvedę šiuos duomenis žemiau pasirinkite siuntos tipą ir tiksliai nurodykite siuntos dydį. Svarbu atkreipti dėmesį į tikslius duomenis, kadangi nuo to priklausys siuntimo kaina. Kitame puslapyje matysite skirtingus vežėjus, Jums tik reikės pasirinkti patrauklausią variantą. Po pasirinkimo turėsite suvesti siuntėjo ir gavėjo adresus, visą būtiną informaciją siuntai išsiųsti. Suvedus informaciją spauskite pateikti užsakymą ir apmokėkite Jums patogiu būdu.

Po apmokėjimo į Jūsų elektroninį paštą nukeliaus siuntos dokumentai ir kita reikalinga informacija susipažinimui. Patikrinkite siuntos dokumentus ar visi duomenys supildyti teisingai.

Pagal pateiktą užsakymą laukite kurjerio arba nuveškite siuntą į vežėjų “PICK UP” taškus.

Kaip siųsti siuntą į JAV?

Siųsk pigiau užsisakykite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už gerą kainą internetu. Jums tereikia Kainos skaičiuoklėje suvesti siuntos matmenis bei svorį, užsakyti ir Jūsų siunta jau pakeliui į JAV! Jūsų pageidavimu, kurjeris atvyks paimti siuntinio arba Jūs patys galite pristatyti jį į kurjerių arba Siųsk pigiau ofisą. Kontaktus ir darbo laikus rasite čia.

Užsisakykite siuntos į JAV pristatymą jau dabar!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti