Economy siuntų gabenimas siekia minimizuoti siuntėjo kaštus. Siuntų bendrovės maksimaliai išnaudoja lėktuvų, sunkvežimių bei kitų gabenimo transporto priemonių talpas ir taip gali pasiūlyti geriausią kainą Jūsų siuntimui. Su esiuntimas.lt galite palyginti įvairių siuntų pervežimo bendrovių pasiūlymus bei pasirinktis Jums geriausią pigaus siuntimo variantą. Siųskite economy siuntas Lietuvoje ir visame pasaulyje pigiau!

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti