Siųsk siuntas pigiau

Užsukote kaip tik ten, kur ir reikia būti, jeigu norite siuntas siųsti pigiau. esiuntimas.lt sujungia visų kurjerių pasiūlymus ir juos patalpina po vienu stogu. Taip visi mūsų klientai gali tiesiog užpildyti užklausos formą ir iškart, be jokio laukimo, gauti pasiūlymus iš siuntų pervežimo bendrovių. Didžiausias privalumas – galimybė sutaupyti, kadangi klientai patys mato, kuri paslauga pigiausia, kuri – brangesnė.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti