Ieškote kaip sutaupyti laiko ir pinigų siunčiant voką, prekes, krovinį ar dovanas į užsienį? esiuntimas.lt gali pasiūlyti greitą siuntos pristatymą, galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą ir nemokamą siuntos draudimą visoms tarptautinėms siuntoms. Bene geriausia yra tai, kad prieš pasirinkdami siuntimą nemokamai galite palyginti įvairiausių siuntų bendrovių pasiūlymus. Iš jų – patogu pasirinkti pigiausią arba greičiausią ir siųsti į kitas šalis pigiau.

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti