TNT siuntos

TNT – vieni didžiausių ir patikimiausių kurjerių visame pasaulyje. Saugus siuntų gabenimas – jų prioritetas. Su esiuntimas.lt galite rinktis siuntas gabenti naudojantis TNT paslaugomis. Šis kurjeris užtikrins tai, kad paketas, vokas, dovana arba prekės gavėją pasiektų laiku, nepažeistos ir saugiai. Svarbu ir tai, kad mūsų puslapyje gausite pačias geriausias kainas pigiam siuntimui.

TNT – patikimas skubių tarptautinių siuntų kurjeris. TNT Jūsų siuntas milžiniškais atstumais gali pristatyti vos per kelias dienas. Šios bendrovės darbo kokybę ir paslaugas dažnai įvertina kitos organizacijos. Rekomenduojame rinktis TNT (skubių siuntinių vežėją) ir džiaugtis greitu pristatymu!

TNT suteikia Jums siuntų sekimo paslaugą realiuoju laiku. Galėsite stebėti siuntos buvimo vietą 24 valandas per parą.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1 d.d., svetur 1-4 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti