VENIPAK siuntos

Venipak – bene patikimiausi ir populiariausi kurjeriai visoje Lietuvoje. Jų paslaugos vertinamos ir aktualios tūkstančiams vartotojų kasdien. Venipak gali užtikrinti, kad pigus siuntimas būtų suderintas su tuo, kad siuntų pervežimas taip pat pasižymėtu greičiu ir saugumu. Rinkitės esiuntimas.lt savo Venipak siuntų gabenimui. Saugu, paprasta ir greita! Skubių siuntų lyderis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Esiuntimas rekomenduoja šį vežėją vietinėms ir tarptautinėms siuntoms siųsti. Venipak 2018 metais fiksavo rekordinį augimą teikdami aukštos kokybės pervežimo paslaugas ir pristatydami siuntas Lietuvoje per 24 valandas.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1-2 d.d, svetur 1-5 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Maks. siuntos svoris – 300 kg.

Max. matmenys – 180 cm. (ilgis) x 60 cm. (plotis) x 60 cm. (aukštis).

Max. apimtis - 300 cm., skaičiuojant pagal formulę: ilgis + plotis + aukštis = < 300.

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti